Veganiški šokoladiniai triufeliai

Sėdžiu ramiai namie penktadienio vakarą, ramiai gurkšnoju sau karštą vyną, fone mirga eglutės lemputės ir galvoju kaip vis gi man patinka gruodis. Visas tas kalėdinis šurmulys ir laukimas, dovanų rinkimas ir pakavimas. Bet žinoma labiausiai patinka viskas kas susiję su kalėdine virtuve. Labai norėčiau, kad nereikėtų eiti į darbą ir šį mėnesį galėčiau tik kepti, gaminti ir kepti. Savaitgalių man neužtenka visoms idėjoms įgyvendinti iškarto, bet laimei kai kurie skanūs dalykai nereikalauja daug laiko gamyboje. Šie augalingi šokoladiniai triufeliai taps puikia puošmena šventiniam stalui ir leis kiekvienam atrasti savo mėgstamą skonį.

Reikės:
  • 1/2 puodelio kokosų pieno skardinėje
  • 220 g juodo kokybiško šokolado (ne mažiau negu 70% kakavos, veganiškas)
  • 1 a. š. vanilės ekstrakto
  • 1/4 puodelio kakavos
  • 1/4 puodelio kokoso drožlių
  • 1/4 puodelio smulkintų pistacijų
Gaminame:

Susmulkiname šokoladą ir dedame į dubenėlį. Pašildome kokosų pieną ir pilame ant šokolado, įpilame vanilę. Maišome kol šokoladas ištirpsta ir susimaišo su kokosų pienu. Dedame į šaldytuvą porai valandų, kad sukietėtų.

Nedidelėse lėkštutėse ar mažuose dubenėliuose pasiruošiame ingredientus trufeliams apvolioti. Išimame masę iš šaldytuvo ir pakabinę šaukstu formuojame rutuliuką. (Patarčiu naudoti gumines pirštines, nes tarp rankų masė greitai sušyla) Apvoliojame pasirinktame ingrediente ir perkeliame ant kepimo popieriumi padengtos lėkštės ar lentelės. Kartojame, kol visi triufeliai bus pagaminti.

Triufeliams apvolioti taip pat tinka kitokie smulkinti riešutai bei lifiolizuotų uogų milteliai.

Laikyti sandariame, sausame inde šaldytuve ir suvartoti per savaitę.

How much do you like this post?

Click on a heart to show some love!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Share:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Looking for Something?