Apie mane

Sveiki užsukę į mano “happy place”- tinklaraštį Plantastic Blondie. Mano vardas Aistė ir aš esu veidas ir siela slypinti už visų receptų, tekstų kūrimo ir maisto fotografijos.

Maistas visada sudarė didelę mano gyvenimo dalį- nuo skaniausių pyragų, kuriuos kepdavo mama ar močiutė iki pačios pirmųjų ekspermentų virtuvėje. Virtuvė man yra ta vieta, kurioje aš pailsiu ir atsipalaiduoju.

Ką čia rasite?

Plantastic Blondie yra tinklaraštis dedikuotas augalinei mitybai. Taigi, čia rasi all the things vegan– paprastų (bet neprastų) sumuštinių ar orginalesnių pusryčių receptų, augalinių alternatyvų tokiems patiekalams kaip “fish & chips” ar mėsainiai bei veganiškų desertų, kurie nepaliks abejingų savo skoniui.

Dar kas nors?

Nors Plantastic Blondie tinklaraštis yra pagrinde apie maistą, vis gi karts nuo karto pasidalinsiu kasdienio savo gyvenimo atradimais ar kitais smagiais dalykais, kurie įkvėpę mane galbūt įkvėps ir Tave.

Receptai

Visi receptai publikuoti tinklaraštyje yra mano pačios sukurti, išbandyti ir laiko patvirtinti. Jeigu nuspręsi pasigaminti namuose, rekomenduoju laikytis recepto.

Fotografija

Maistas man nėra vien tik tai, ką mes dedame į burną. Aš tai suprantu kaip saviraišką ir meno formą. Tai bendrumo jausmas. Maistas sukelia jausmus, išlaiko prisiminimus bei sukuria istorijas.

Nuotraukoms publikuotoms Plantastic Blondie yra taikomos autorinės teisės, todėl platinti ar publikuoti be mano sutikimo sutikimo yra griežtai draudžiama.

Prieš mums pradedant

Beveik visi receptai yra labai paprasti ir nereikalauja ypatingų virtuvinių prietaisų. Tačiau, būtų naudinga jeigu turėtum maisto plaktuvą, smulkintuvą, kelias standartines apvalias kepino formas, kepimo skardą ir produktų matavimo puodelius (cups).

Susitiksime virtuvėje- nekantrauju su Tavimi pasidalinti augalinės mitybos paslaptimis!

Linkėjimai,

Aistė


Looking for Something?